Aescin-Teva

Typ: Lék bez předpisu Kategorie: antiinfektivum Výrobce: Teva Kutno S.A.

Lék není na předpis

Aescin-Teva je přípravek, který se používá hlavně po úrazech nebo operacích k léčbě místních zánětů a otoků. Přípravek zlepšuje propustnost stěn vlásečnic, působí na vstřebávání podlitin a zamezuje jejich vzniku. Proto je dále doporučován k léčbě bolestí páteře, jako prevence pooperačních podlitin ale také při žilních onemocněních dolních končetin (např. při křečové žíly).

Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 3 let. Z nežádoucích účinků se mohou objevit např.: žaludeční problémy, návaly tepla, snížení tlaku nebo obráceně zrychlení srdeční frekvence, případně vyrážka.

Zkušenosti uživatelů s lékem Aescin-Teva

Přidejte zkušenost s lékem

Zánět a otok hlasivek - 3komar2 (09.01.14)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Zánět a otok hlasivek
Lék jsem používal na opětované záněty a otoky hlasivek a již po dvou dnech jsem zaznamenala zlepšení.

Aescin na otevřenou ránu - Irena Richterová (02.02.13)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Aescin na otevřenou ránu
Teprve po nasazení léku skoro po dvou měsících od operace se mi otevřená rána začala hojit a zacelovat. Rána sice ještě není zhojená, ale konečně vidím pokrok.

Aescin při otocích - Retfr (27.09.12)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Aescin při otocích
Lék mi pomohl, ale ty návaly horka šílená, plus bolest hlavy, malátnost.

Pomoc na vymknutý kotník - mmens (08.07.10)

Nemoc na kterou jsem lék bral:
Pomoc na vymknutý kotník
Dobrý den, vymkla jsem si kotník na nerovnosti na kraji silnice. Otekl mi nejen kotník, ale i lýtko a opravdu dost. Lékařka mi předepsala Aescin-Teva a to jedno balení (30tablet) s užíváním 3x2 tabletky denně, další balení s užíváním 3x1tabletku. Bylo horko, otok se neměnil i přes ledování. Zato po využívání prvního balení mi na zádech v úrovni lopatek naskákaly růžové svědící skvrny, posléze i jedna na rameni. Dále jsem lék neužívala, přesto skvrny po 3 dnech nemizí. Spolu s tímto lékem jsem brala i suprelip Apo-Feno, a to 1x1 obden a několik ibumaxů proti bolesti také cca 1x1 obden. Skvrny jsou velké asi jako dvoukoruna.