Duofilm

Typ: Lék bez předpisu Kategorie: dermatologikum Výrobce: Stiefel Laboratories Ltd.

Lék není na předpis

Duofilm je roztok, který obsahuje kyselinu salicylovou. Ta kůži rozvolňuje, a tím dochází i k jejímu odlupování. Proto se používá hlavně k léčbě bradavic. Bradavice jsou nezhoubné novotvary způsobené virem. Nejčastěji dochází k nákaze v bazénech. Přípravek by se neměl nanášet na poraněnou a podrážděnou kůži.

Nanáší se přímo na bradavici (ne na kůži kolem ní, protože by mohlo dojít k jejímu rozleptání). Léčba bradavic může trvat až 1,5-3 měsíce. Duofilm se může používat k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí od 2 let.

Zkušenosti uživatelů s lékem Duofilm

Přidejte zkušenost s lékem

Duofilm na bradavice neúčinkuje - Mirass (06.02.12)

Nemoc na kterou jsem lék bral:
Duofilm na bradavice neúčinkuje
Duofilm vůbec neúčinkuje, bradavice se pouze asi 3x zvětšila a to bylo vše.

Byl nejlepší, ale již se nedováží - Míla (13.01.10)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Byl nejlepší, ale již se nedováží
*Acidum salicylum - Seal+Heal* Výrobce SSL, mast s 12,5 % ac.salyc. perfektně učinkovala na bradavice, ale udělal jsme zkušenost i když to lékaři proncipiálně nedoporučují, že se s tím daly odstranit i stařecké hnědé skvrny - ty co mají tendenci zvyšovat tlouštku kůže -tj. vystupují, ale nejsou to pravé bradavie! na rukou, případně na těle- břichu, zádech. Bohužel v současnosti je k doatání jen DUOFILM, má mít podobné učinky, ale je v koloidním roztoku, a výsledek je chabý. Po aplikaci se na místě vysráží bílé skvrnky - zřejmě Acid Salic. a nepronikne to do pořebné hloubky. Takže skoro nanic!