Geratam

Typ: Lék bez předpisu Kategorie: nootropikum Výrobce: UCB S.A. Pharma Sector

Lék není na předpis

Geratam je lék, který se zařazuje mezi tzv. nootropika. Jsou to přípravky, které se používají u poruch vědomí a ovlivňují centrální nervový systém (např. podporují látkovou výměnu v nervových buňkách, zlepšují prokrvení mozku, zásobují ho kyslíkem a glukózou apod.). Poruchy vědomí se mohou projevit jako: poruchy pozornosti nebo paměti (zapomínání, neschopnost soustředit). Nejčastěji se tak děje po úrazech hlavy, u lehké mozkové dysfunkce u dětí, při otravách, které doprovází poruchy vědomí, při demencích (např. Alzheimerova demence), při stavech po zánětu mozku, při léčbě abstinenčních příznaků u alkoholismu apod. Geratam u těchto stavů pomáhá tím, že zlepšuje schopnost koncentrace a učení, zvyšuje bdělost a zlepšuje poznávací schopnosti.

Zkušenosti uživatelů s lékem Geratam

Přidejte zkušenost s lékem

"Zázračný " přípravek - hanka59 (28.11.13)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

"Zázračný " přípravek
Stručná anamnéza - dlouhodobé nadměrné pití alkoholu a zneužívání tramalu ( bolest zubů ), neurolu ( v důsledku užívání tramalu nespavost ), dlouhodobá spánková deprivace - nespal jsem , resp. spal minimálně - 1- 3 hodiny - po dobu posledních cca 18 měsíců - projevila se u mne řada dalších psychosomatických příznaků - hypertenze , svědění, brnění, hyperaktivita střídaná s letargií, výpadky krátko- středně i dlouhodobé paměti, pocity chladu, vyčerpání ( v důsledku spánkové deprivace), ztráta pocitu hladu , žízně - za období září 2012 - říjen 2013 úbytek hmotnosti ze 78 na 59 kg , ztráta koncentrace, poruchy řeči etc ( obj. katarakta - šedý zákal), poté , co jsem zjistil příčinu svých potíží , v průběhu posledních týdnů až dnů při užívání zprvu 1200 mg geratamu, posléze až 12 g denně pronikavé zlepšení všech druhů paměti, koncentrace etc, subj řady funkcí šedé kůry mozkové - kultivovanost projevu , ale rovněž přibývání na váze - za 14 dní plus 3kilogramy , tlak se sám od sebe upravil na normální hodnoty 130/80, tep poklesl z 95 v klidu na 75- 80 - ---- přetrvává pouze nespavost - v důsledku výše uvedeného, t.č. vyjma geratamu zcela bez medikace - neužívám žádné léky - no, snad to lidi pochopí - SCIO testy 2010 97-95-94 ( pro zasvěcené laiky)- a ještě před nekolika týdny jsem si připadal jako blbec s počínajícím Alzheimerem (vč. pro mne zcela nepřijatelných vulgarismů - poruchy naučeného chování )

" zázračný " přípravek - hanka59 (28.11.13)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

" zázračný " přípravek
Stručná anamnéza - dlouhodobé nadměrné pití alkoholu a zneužívání tramalu ( bolest zubů ), neurolu ( v důsledku užívání tramalu nespavost ), dlouhodobá spánková deprivace - nespal jsem , resp. spal minimálně - 1- 3 hodiny - po dobu posledních cca 18 měsíců - projevila se u mne řada dalších psychosomatických příznaků - hypertenze , svědění, brnění, hyperaktivita střídaná s letargií, výpadky krátko- středně i dlouhodobé paměti, pocity chladu, vyčerpání ( v důsledku spánkové deprivace), ztráta pocitu hladu , žízně - za období září 2012 - říjen 2013 úbytek hmotnosti ze 78 na 59 kg , ztráta koncentrace, poruchy řeči etc ( obj. katarakta - šedý zákal), poté , co jsem zjistil příčinu svých potíží , v průběhu posledních týdnů až dnů při užívání zprvu 1200 mg geratamu, posléze až 12 g denně pronikavé zlepšení všech druhů paměti, koncentrace etc, subj řady funkcí šedé kůry mozkové - kultivovanost projevu , ale rovněž přibývání na váze - za 14 dní plus 3kilogramy , tlak se sám od sebe upravil na normální hodnoty 130/80, tep poklesl z 95 v klidu na 75- 80 - ---- přetrvává pouze nespavost - v důsledku výše uvedeného, t.č. vyjma geratamu zcela bez medikace - neužívám žádné léky - no, snad to lidi pochopí - SCIO testy 2010 97-95-94 ( pro zasvěcené laiky)- a ještě před nekolika týdny jsem si připadal jako debil s počínajícím Alzheimerem (vč. pro mne zcela nepřijatelných vulgarismů - poruchy naučeného chování )

Geratam 1200 - ivetiffi (10.11.12)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Geratam 1200
Geratam mi opět navrátil schopnost pamatovat si více učiva a pochopit látku, kterou jsem měla obtíž pojmout. Po dvou týdnech užívání tohoto léku, jsem opět využívala svou mysl mnohem účinněji než před užíváním tablet. Vřele doporučuji všem, kteří se špatně soustředí a nebo jsou pod nátlakem stresu už tak nesoustředění, že jim vynechává paměť. To byl můj případ. Nyní jsem mnohem klidnější, protože nezapomínám.