Multi-tabs

Typ: Další potravinové doplňky Kategorie: doplněk stravy Výrobce: Ferrosan

Lék není na předpis

Multi-tabs Classic jsou multivitaminy, minerály a stopové prvky pro dospělé a děti od 10 let. V jedné tabletě je doporučené denní množství všech složek vitaminu a minerálů, které tělo skutečně využije, prospěje organismu a zbytečně jej nezatěžuje. Obvykle se užívá 1 tableta denně během jídla nebo po jídle. Přípravek nám pomáhá vyrovnat se s každodenní zátěží, posiluje imunitní systém a zvyšuje odolnost organismu.

Velmi oblíbeným přípravkem je Multi-tabs immuno Plus pro dospělé a děti od 11 let věku a Multi-tabs immuno Kid pro děti od 3let a Multi-tabs Perinatal pro těhotné a kojící ženy. Tyto vitaminy jsou obohaceny o probiotické bakterie, které regulují správnou funkci střev a trávení, zvyšují obranyschopnost organismu proti nachlazení a virovým infekcím. Mezi vitaminy Multi-tabs pro děti patří Multi-tabs žvýkací tablety pro děti od 1 do 10 let věku s příchutí malinovo-jahodovou, pomerančovo-jahodovou, tutti-frutti a coca-colovo-limetkovou; Multi-tabs žvýkací tablety obohacené vápníkem pro zdravý růst kostí pro děti od 4 let věku. Multi-tabs Omega-3

Kid je přípravek pro děti od 3 let s rybím tukem obsahující nenasycené mastné kyseliny DHA a EPA a vitaminy C a E. Přípravek podporuje schopnost koncentrace a učení. Populární je Multi-tabs pro ženy, který obsahuje navíc výtažek ze zeleného čaje podporující spalování tuků, chrom snižující chuť na sladké, vápník a hořčík posilující kosti.

Zkušenosti uživatelů s lékem Multi-tabs

Přidejte zkušenost s lékem