Biomin D3 Extra

Typ: Vitamíny Kategorie: vitamín Výrobce: Biomin a.s.

Lék není na předpis

Doplněk stravy s obsahem vitamínu D. Vitamin D3 přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení zdravých kostí, zubů a svalů a ke správnému fungování imunitního systému.
Balení obsahuje 30 tobolek.

Zkušenosti uživatelů s lékem Biomin D3 Extra

Přidejte zkušenost s lékem

Biomin - Sluníčko09 (17.08.21)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Biomin
Dobrý den, já jsem s tímto vitamínem od Biominu velice spokojená, užívám již delší dobu.Nejdříve jsem tedy začala kvůli imunitě, bývala jsem často nemocná, a to se po čase zlepšilo, ale krátce na to, mě byla zjištěna osteoporoza a tak ho beru dále v kuse už cca rok a půl.K němu jsem ještě přidala vápník, od stejného výrobce.Jsem spokojená.Budu v tom i nadále pokračovat.

Osteoporozu máme v rodině - Alička23 (20.05.19)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Osteoporozu máme v rodině
Před rokem mi byla zjištěna počínající osteoporóza. Dalo se to očekávat, trpí tím maminka i její sestra, pravděpodobně ji měla i jejich maminka, ale tehdy se to ještě neřešilo. Po konzultaci s lékařem jsem se zaměřila na zvýšený příjem vitamínů. Kromě pestré stravy jsem začala brát vysoké dávky vápníku a právě kombinaci vitamínů K2 + D3 od Biominu. Teď po roce na kontrole lékař konstatoval výrazné zlepšení kostní hmoty. Jsem na dobré cestě a věřím, že právě tato kombinace vitamínů k tomu výraznou měrou přispěla.

Mé zkušenosti s Biominem - JanaKuc (18.01.19)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Mé zkušenosti s Biominem
Dobrý den, já si již delší dobu kupuji Biomin D3 Extra, protože mi zjistili, že mám v krvi málo vápníku. Tento přípravek je výborný v tom, že přispívá i ke správnému fungování imunity, udržení zdravých kostí a zubů, ke správnému fungování svalů a také přispívá ke správnému vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Mimo jiné trpím i osteoporozou, takže tzv. zabiju dvě mouchy jednou ranou. Navíc, teď v zimě, kdy je málo sluníčka je D3 přímo nutná. Od doby, co ho beru, se mi hladina vápníku v krvi zlepšila a s tou osteoporozou je to ve fázi, kdy se stav nezhoršuje.