Biomin H

Typ: Minerály Kategorie: minerál Výrobce: Biomin a.s.

Lék není na předpis

Biomin H je biopřípravek, který obsahuje vápník, hořčík, fosfor a další stopové prvky. Je určen k léčbě a prevenci osteoporózy a jiných chorob kostí. Osteoporóza se projevuje hlavně ve vyšším věku, častěji jsou postiženy ženy. Samotné onemocnění sice nebolí, ale projevuje tím, že kosti ztrácí svoji pevnost a odolnost a tak může docházet k častějším zlomeninám. Jednou z příčin vzniku osteoporózy je nedostatek vápníku.

Biomin H je přípravek vhodný i pro těhotné a kojící ženy, u kterých se zvyšuje potřeba vápníku. Přípravek se užívá jednou denně, nejlépe nalačno.

Zkušenosti uživatelů s lékem Biomin H

Přidejte zkušenost s lékem

Nedostatek vápníku - Jančakecalka (12.08.19)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Nedostatek vápníku
S nedostatkem vápníku jsem se potýkala od doby těhotenství, kdy jsem čekala dvojčata. Mé tělo dostalo zabrat. Na radu gynekologa jsem začala brát Ovovital, protože to je přípravek od Biominu, výrobce léčiv, takže jsem si mohla být jistá, že jsem dostávala to nejlepší, hlavě mé děti. Po několika letech mi zjistili, že mám osteoporózu, takže jsem po pauze začala s Ovovitalem znovu a už jsem u něj zůstala. Mimo to je vhodný i na fungování svalů a přispívá ke správné srážlivosti krve, což mám jako bonus.