Excipial

Typ: Lék bez předpisu Kategorie: emoliencia Výrobce: Spirig Eastern a.s.

Lék není na předpis

Přípravky Excipial dodávají kůži tuky a vodu, tím jí promašťují a vytváří ochranný film, který kůži chrání před vysoušením. Jednotlivé přípravky se odlišují obsahem tuků, vody a druhem emulze. Excipial krém je vhodný pro normální až mírně suchou kůži, mastný krém pro suchou a středně suchou pokožku, ve vodě se nesmývá.

Excipial mast je určena pro suchou pokožku a mast s mandlovým olejem pro velmi suchou pokožku, protože velmi intenzivně kůži promašťuje. Přípravky Excipial U jsou vhodné pro ošetření velkých ploch normální a mírně suché kůže (Excipial U Hydrolotio) nebo suché až velmi suché kůže a jako podpůrný přípravek při kožních nemocech (Excipital U Lipolotio). Na trhu jsou ještě další přípravky řady Excipial, které ale nejsou registrovány jako léčivý přípravek, ale jako kosmetika (Excipial Repair, Excipial Protect, Excipial Deo Forte apod.).

Zkušenosti uživatelů s lékem Excipial

Přidejte zkušenost s lékem

Čistá pleť obličeje po Excipialu - Peťka Lunča (10.11.11)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Čistá pleť obličeje po Excipialu
Dobrý den, Excipial je jediný krém, který mi pomohl dosáhnout vzhledu čisté pleti. Zkoušela jsem ViCHY, AVENE, JUST, BIODERMU (ta je absolutně agresivní, nedoporučuji). Celkem jsem do kosmetiky investovala hodně peněz. Pak jsem přišla do lékárny, paní lékarnice mi doporučila Jarischovu vodu a Excipial krém a mám klid. Teď na zimu se chystám zkusit jejich mast s mandlovým olejem a krém na ruce a už se těším.