Migraeflux

Typ: Lék bez předpisu Kategorie: analgetikum Výrobce: Hennig Arzneimittel

Lék není na předpis

Přípravek se používá k léčbě migrén a bolestí hlavy provázených zvracením a nevolností. K dostání je v lékárně ve formě tablet balených po 20ks a 50ks. Přípravek obsahuje účinné látky paracetamol a dimenhydrinát. Paracetamol tlumí bolest a dimenhydrinát účinkuje proti nevolnosti a zvracení. Migraeflux je vhodný pro mladistvé a dospělé pacienty, výjimečně ho lze podat dětem od 10 let věku.

Lék nesmí užívat děti do 10 let věku, těhotné a kojící ženy, pacienti s přecitlivělostí na některou složku přípravku. Dále je přípravek nevhodný pro nemocné s vrozeným defektem odbourávání cukrů, pro pacienty v křečích či astmatickém záchvatu, při zvětšené prostatě, zeleném zákalu. Při jaterních a ledvinných onemocněních je vždy nutná konzultace s lékařem. Migraeflux bývá obvykle dobře snášen, ojediněle se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, jako je vyrážka, zčervenání kůže, případně nevolnost, průjmy, poruchy močení. Velmi vzácné jsou otoky v obličeji, pocení, nevolnost, dušnost a snížení krevního tlaku vedoucí až k šoku. V případě výskytu jakýchkoliv neočekávaných reakcí, kontaktujte vždy lékaře. Lék může interagovat s některými léky na spaní, proti bolesti či některými antibiotiky a alkoholem. Současné užívání těchto léčiv či pití alkoholu v průběhu léčby může vést až k závažnému poškození jater. Obvykle pacienti užívají 2 tablety při prvních příznacích migrény. Po 4-8 hodinách je možno užít ještě 2 tablety Migraefluxu, pokud problémy přetrvávají. Maximální doporučená denní dávka je 6 tablet. Dětem ve věku 10 - 14 let se podává poloviční dávka.

Zkušenosti uživatelů s lékem Migraeflux

Přidejte zkušenost s lékem

Geniální lék na migrény - Marie 555 (19.03.13)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Geniální lék na migrény
Po několikaměsíční marné snaze získat jediný účinný lék na migrénu, který znám, jsem velice potěšena alespoň zprávou, že se stále vyrábí. Snad nějakého farmaceutického dealera opět napadne ho dostat na český trh. Vzhledem k jeho velmi příznivé ceně to asi není pro ně takový bussines, že?

migraeflux - renakla (24.02.13)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

migraeflux
Jedině tyto prášky mi dokázali pomoci velmi rychle při migréně. Nepřestaly se vyrábět jak zde někdo píše, dají se koupit v Německu (kde se také vyrábí ) bohužel, ale jen na lékařský předpis.

Megraeflux při léčbě migrény - Jitulili (14.09.12)

Nemoc na kterou jsem lék bral:

Lék mi na tuto nemoc pomohl!

Megraeflux při léčbě migrény
Migraeflux byl u mě nejúčinnějším lékem při příznacíh migrény. No a myslím, že nejsem sama, kdo tento lék postrádá. A vůbec nechápu, že jeho výrobu zrušili, když pomáhal tolika lidem.